Konferencja p.t. „Miejsce Hipertermii w Polskiej Medycynie”
Konferencja p.t. "Miejsce Hipertermii w Polskiej Medycynie”

Polskie Towarzystwo Hipertermii Onkologicznej zaprasza na unikatową konferencję p.t. „Miejsce Hipertermii w Polskiej Medycynie”, która odbędzie się w dniach 20-21 X 2017 w Piekarach Śląskich. TVP1 jest patronem medialnym wydarzenia.

.

W dniach 20-21 października 2017 r. PTHO (Polskie Towarzystwo Hipertermii Onkologicznej) organizuje konferencję p.t. "Miejsce Hipertermii w Polskiej Medycynie”. Rozwój nowych technologii leczenia w radioterapii i chirurgii, postęp w leczeniu systemowym, wprowadzenie coraz nowocześniejszych metod diagnostycznych przyczyniają się do realizacji lepszych wyników leczenia z respektowaniem jakości życia pacjenta onkologicznego. 


Hipertermia jako terapia wspomagająca w onkologii w znaczący sposób wpisuje się w proces poprawy jakości życia leczonego pacjenta zgodnie z założeniami leczenia integracyjnego w onkologii. Na tegoroczną konferencję zostali zaproszeni wybitni naukowcy z dziedziny hipertermii z różnych stron świata. Oprócz polskich wykładów usłyszymy wystąpienia gości z USA, Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Rosji i Chin. Tematem wiodącym Konferencji będą współczesne metody zastosowania hipertermii w leczeniu onkologicznym oraz aktualny stan badań klinicznych w tym kierunku. Przedstawimy standardowe sposoby leczenia systemowego w połączeniu z metodą hipertermii. Jedna z sesji poświęcona zostanie procesom immunologii i biologii molekularnej występujących w trakcie leczenia hipertermią. 

Konferencja odbędzie się prestiżowym obiekcie hotelowym w Piekarach Śląskich. TVP1 jest patronem medialnym przedsięwzięcia. Więcej informacji i formularz zapisu online na http://www.konferencja2017.ptho.pl/

reklama
reklama