Jaka to melodia?
Gospodarzem programu jest Norbi (fot. TVP)

Popularne show muzyczne Jaka to melodia? w przebojowej odsłonie! Ten kultowy teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Name that tune” gości na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli. Gospodarzem programu jest Norbi.

.

Popularne show muzyczne Jaka to melodia? powraca w nowej, przebojowej odsłonie! Ten kultowy teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Name that tune” od września będzie gościł na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli. Na widzów czekają niespodzianki i atrakcje: zmieniona scenografia, oprawa graficzna, nowe elementy zasad teleturnieju oraz prowadzący - Norbi


Show zostało przeformatowane na iście królewską rewię gwiazd wypełnioną najpopularniejszymi hitami z list przebojów, a nowy prowadzący będzie bawił i zaskakiwał. Program ukazywał się będzie w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty zobaczymy bitwy na hity, których bohaterami będą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele widzowie będą mogli kibicować celebrytom. 

Wielkie przeboje w programie wykonywać będą najpopularniejsze gwiazdy sceny: m.in. Fun Factory, Natasza Urbańska, Cleo, Blue Cafe, Filip Lato, Szymon Chodyniecki, Zouzy, Red Lips, Ola Szwed, Marek Kaliszuk i Lena.


Jaka to melodia?
Emisja: od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 i w niedzielę o godz. 18.35

reklama
reklama