„Sanatorium miłości"
Uczestnicy programu TVP1 "Sanatorium miłości" (fot.TVP)

Po programie "Rolnik szuka żony" czas na "Sanatorium miłości"! Podobno prawdziwe życie zaczyna się dopiero po sześćdziesiątce. Pokażemy, że lata jesieni życia też mogą być aktywne, przyjemne i wolne codziennych zmartwień. Bohaterowie będą mieli okazję odmienić je, poznać przyjaciół, a nawet spotkać miłość. Program poprowadzi Marta Manowska.

.

Bielsko Biała. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława. Sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej, dojrzałych pań spotyka się po raz pierwszy. W tym samym czasie do podobnego spotkania dochodzi między Cezarym, Krzysztofem, Lesławem, Markiem i dwoma Ryszardami. To dwanaścioro osób, które różnią się charakterami, osobowością, pasjami, jak i życiowym doświadczeniem. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe. Tego dnia połączy ich jednak wspólna droga i jeden kierunek.


 W dwóch kolorowych, legendarnych Nyskach, wyruszą oni do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Tymczasem grupie sekundować będzie Marta Manowska, która już oczekuje na wybraną dwunastkę w Sanatorium Równica. Tam każdy z bohaterów losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy swój nowy rozdział życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej? Stąd wśród uczestników nie brakuje otwartych pytań, obaw i oczekiwań. Przed nimi pełen podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących emocji turnus, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość.


Sanatorium miłości
Emisja w TVP1: niedziela, 27 stycznia godz. 21.15

reklama
reklama