Jaka to melodia?
Norbi (fot. TVP)

Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Gospodarzem programu jest Norbi.

.

Popularne show muzyczne Jaka to melodia? powraca w nowej, przebojowej odsłonie! Ten kultowy teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Name that tune” od września będzie gościł na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli. Na widzów czekają niespodzianki i atrakcje: zmieniona scenografia, oprawa graficzna, nowe elementy zasad teleturnieju oraz prowadzący - Norbi


Jeśli Wielkanoc, to musi być rodzinnie! Z tej okazji w programie Jaka to melodia? pojawią się braterskie duety. Do muzycznej rywalizacji przystąpią: bracia Golcowie oraz bracia Szczepanikowie, czyli zespołu Pectus. Ten odcinek sprawi, że oderwiecie się od świątecznego stołu.
 
Wielkanoc w Jaka to melodia? oznacza jedno: potop muzyki i znakomitej zabawy! Wystąpią gwiazdy sceny disco - polo: Magda Narożna piękna i młoda mama z Łomży, Radosław Liszewski który już jako 9 - latek grał na perkusji, a muzyka to jego miłość oraz Sławomir Świerzyński najsłynniejszy stroiciel fortepianów z Gostynina. Norbi jak zawsze szczegółowo przepyta gości, aby dowiedzieć się m.in. co robiłaby Magda Narożna, gdyby nie kariera sceniczna, jakiej aktywności oddaje się Radosław Liszewski, co kolekcjonuje Sławomir Świeżyński, kto wyglądał jak pisanka, gdzie Polonia bawi się najlepiej, kogo próbowali skopiować goście Norbiego i jaki był tego skutek. Na świątecznej scenie zobaczymy: Sławomira, Czadomana, Legendarną grupę Bayer Full, Thomasa Andersa, Boney M. oraz gości Norbiego, którzy rozgrzeją każdą scenę! Wygrana przeznaczona zostanie na cele charytatywne. Program tradycyjnie poprowadzi Norbi.  

Jaka to melodia?
Emisja: sobota 20 kwietnia  i niedziela 21 kwietnia godz. 17.30

reklama
reklama