Modlitewnik pasyjno-paschalny. Bądź gotowy na Zmartwychwstanie!
Modlitewnik pasyjno-paschalny. Bądź gotowy na Zmartwychwstanie!

10 marca 2017 r. do sprzedaży trafia najnowszy modlitewnik przygotowany przez Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła. Ta unikatowa publikacja przybliża Czytelnikowi wielkopostne i wielkanocne modlitwy, zarówno historyczne, zakorzenione w polskiej tradycji, jak i współczesne. TVP1 jest patronem medialnym tej publikacji.

10 marca 2017 r. do sprzedaży trafia najnowszy modlitewnik przygotowany przez Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła. Ta unikatowa publikacja przybliża Czytelnikowi wielkopostne i wielkanocne modlitwy, zarówno historyczne, zakorzenione w polskiej tradycji, jak i współczesne. W modlitewniku można także znaleźć wybór hymnów i pieśni pasyjnych i wielkanocnych oraz rozważania Drogi krzyżowej.


Czytelnik będzie mógł się także zapoznać z Orędziem na Wielki Post: św. Jana Pawła II, Benedykta XVI i Ojca Świętego Franciszka. 

Autorzy modlitewnika zaznaczają jego ogromną wartość w duchowym rozwoju każdego z nas: "Modlitewnik pasyjno-paschalny" to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą przygotować się do najważniejszego katolickiego święta. Wielkanoc to okres wzrastania w wierze, budowania własnej moralności i oczyszczania sumień. Wydając tę publikację, pragniemy dać Czytelnikowi szansę przemyślenia własnego życia. Pragniemy, by zamieszczone tam modlitwy i inne wołania do Boga przyniosły wiernym wiarę w największą tajemnicę Kościoła – zmartwychwstanie. 

Modlitewnik to również kompleksowy przewodnik po rozważaniach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali. Głęboko wierzymy, że nasza publikacja znajdzie uznanie wśród wiernych w tym szczególnym Wielkopostnym okresie.

reklama
reklama